KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Żabki

Poszukaj w swoim domu książek ze zwierzętami i zastanów się, które zwierzę chciałabyś lub chciałbyś lepiej poznać? Może być to zwierzę żyjące w Polsce lub w innym kraju. Jeżeli nie znajdziesz takiej książki to możesz...

Zabawy logopedyczne

Kochane Żabki,zapraszam Was do wspólnych zabaw logopedycznych. Znajdziecie je poniżej.Bawcie się dobrze!Z pozdrowieniami,Pani AsiaP.S. Chętnie zobaczę, jak spędzacie czas w domu. Na adres p59@przedszkole.waw.pl oraz na przedszkolny profil Facebook możecie przesyłać swoje zdjęcia.Zabawy dla Żabek...

Żabki w Centrum Edukacji Przyrodniczo -Leśnej

W dniu dzisiejszym Żabki uczestniczyły w warsztatach pt.:"Ptaki na wyciągnięcie ręki" i rzeczywiście widziały je z bardzo bliskiej odległości. Dowiedziały się też po co ptakom obrączki i miały okazję zobaczyć jak się je zakłada.

Lekcja muzealna w Łazienkach Królewskich

Żabki na lekcji muzealnej „Zwierzyniec królewski” w Łazienkach Królewskich. Przedszkolaki poszukiwały zwierząt mieszkających w parku łazienkowskim oraz ich kryjówek. Grały również w grę przygotowaną przez przewodniczkę.

Spotkanie z żołnierzem -tatą Irenki

Grupa Żabki gościła w swojej sali żołnierza polskiego, tatusia Irenki. Dzieci dowiedziały się dużo o pracy wojska, zadawały wiele pytań i z ogromnym zainteresowaniem oglądały elementy umundurowania.

Warsztaty z rodzicami

Dzieci z grupy Żabki zaprosiły rodziców na zajęcia w swojej sali. Zajęcia z rodzicami oraz wspólnie wykonana praca plastyczna zakończyły realizowany w grupie projekt edukacyjny „Jabłko”.

Robimy rogaliki z jabłkami

Żabki pod kierunkiem Pani Czesi upiekły smakowite rogaliki z jabłkami. Same mieszały składniki, zagniatały ciasto, zwijały rogale. To była pyszna zabawa!

Wizyta w Muzeum Narodowym

Grupa Żabki na lekcji muzealnej pt. „Zabawy z kolorami” w Muzeum Narodowym. Dzieci pod kierunkiem pani przewodniczki tworzyły kolorowe ekspresje artystyczne.

Robimy pyszny sok jabłkowy

Dzieci z grupy Żabki samodzielnie zrobiły pyszny sok jabłkowy. A nad wszystkim czuwała i zawsze służyła radą mama Mateusza.

Wycieczka do Puszczy Kampinoskiej

Wycieczka dzieci do Puszczy Kampinoskiej. Żabki podziwiały las w jesiennej szacie i szukały jesiennych, leśnych skarbów.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa w grupie Żabki, przygotowana przez mamę Hani i mamę Mateusza. Dzieci poznały trudna pracę fotografa, sprzęt, z którego korzysta oraz oczywiście pozowały do zdjęć.

Warsztaty aktorskie z tatą Hani

Grupę Żabki odwiedził aktor teatralny –tatuś Hani. Był mini teatrzyk z udziałem dzieci oraz „ćwiczenia”, które każdy aktor wykonuje przed wyjściem na scenę.

Wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczo -Leśnej w Powsinie

Dzieci z grupy Żabki na warsztatach w Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Powsinie. Przedszkolaki sprawdzały tam m. in. czy przyjemnie chodzi się boso po leśnej ściółce.